gtag('config', 'TAG_ID', { ' allow_enhanced_conversions':true } ) ; google-site-verification=2DyE1uTqHZVks5SB7IhxJnfJxE8vD5XBcWe7SYx08xI

BOSCH ANKARA VE SAMSUN YETKİLİ SATICISI

BU ÜRÜN GARANTISI ALTINDADIR

 

1 adet Sızdırmaz Gövde (değişik renklerde) + 1 adet Sızdırmaz Emici Ped (beyaz)

1 beden: 3,5-10 kg için,

2 beden: 10-20 kg  içindir.Bugünün yıkanabilir bebek bezleri eskiden kullanılan pamuklu bezlere benzemiyor. Yıkanabilir bezler oldukça geliştirildi ve günümüzde kullanımı tüm dünyada gittikçe daha fazla yaygınlaşıyor. Haksız yere değil, çünkü yıkanabilir bezlerin birçok avantajı var.

Klinilk bebek, çocuk ve genç sağlığı doktorları tarafından da önerilen BabyNEO Yıkanabilir Bebek Bezleri devrim yaratacak birçok özelliğe sahip. BabyNEO ile yıkanabilir bezler artık zahmetli bir iş olmaktan çıkıyor ve bebeğinize doğumundan itibaren en iyi korumayı ve maksimum rahatlığı sağlıyor.

İlk bakışta her ne kadar kullanımı kolay değilmiş gibi görünse de, annelerimizin ve anneannelerimizin kullandıkları alt bağlama bezleri ile karşılaştırıldığında BabyNEO Yıkanabilir Bebek Bezleri çok daha pratik, daha sağlıklı, daha fazla koruyucu ve sıvı tutucudur. Bebeğiniz, uzun çalışmalar, denemeler ve testler sonucunda özel olarak geliştirilmiş TPE patentli BabyNEO Yıkanabilir Bebek Bezleri ile kendisini daha rahat hissedecektir.

Kullan-at bezler, kullanım açısından daha pratik olduğu düşünülse de dev çöp dağları oluşturuyor ve bunların yok olması ya da yeniden değerlendirilmesi hemen hemen olanaksız hale geliyor. Ayrıca kullan-at bezlerin üretiminde çok miktarda hammadde ve enerji tüketilmekte. BabyNEO Yıkanabilir Bebek Bezleri'nin kullan-at bezler gibi kullanımı kolay, pratik modeli, sıvı sızdırmaz, yumuşak özel yapısı ile bebekler güvenle istedikleri gibi hareket edebilirler.

Bizim için bebekler önemlidir. Bunun için bezlerimizin her üretim safhasında kontroller yapılmakta ve tüm ürünlerimizin üretiminde özellikle bebek ürünlerine verilen Öko-Tex 100 Class 1 standartlarına uygun malzemeler kullanılmaktadır. Bu standart, ürünlerimizin üretim aşamasında kullanılan malzemelerin bebeğinize zarar vermeyeceğinin garantisidir.

Öko-Tex Sertifikalarımız hakkında bilgi almak için lütfen buraya tıklayınız.

BabyNEO Yıkanabilir Bebek Bezleri sağlıklı olduğu kadar aynı zamanda sağlamdır. Yapılan uzun çalışmalar sonucunda, üretimde özel olarak geliştirilmiş malzemeler kullanılmaktadır. Bezlerimiz test edilip, yüksek ısıda defalarca yıkamaya dayanıklı olacak şekilde üretilmektedir.

Ürünlerimizi bir yıl boyunca hergün güvenle çamaşır makinanızda yıkayabilir, üstelik ileride ikinci bebeğinizde de kullanabilirsiniz.

YENİ NESİL Yıkanabilir Bebek Bezi

YENİ NESİL BabyNEO Yıkanabilir Bebek Bezleri ile artık yıkanabilir bezi kullanmak çok daha kolay ve çok sağlıklı. Bu TPE patentli yeni model ile artık bebekler daha rahat hareket edebiliyorlar. Çünkü daha ince ve yumuşak, ama daha fazla emici. Çok özel olarak üretilen iç kumaşı sıvıyı hızla emerek alt katmanlara iletir ve kısa bir süre içinde bebeğinize kuruluk hissi verir. Dış yüzeyde kullanılan özel NANO teknolojisi sayesinde sızıntalar artık sona eriyor. Bacak kısımlarındaki çift bariyer hem bezin bebeğin altına tam oturmasını sağlıyor, hem de bacaklardan sızıntıları engelliyor. Üstelik kullanılan tüm kumaşlar anti-alerjik ve anti-bakteriyel.

Hava geçirgen yapısı sayesinde bebeğinizin poposunun hava almasını sağlar. Bezin içinde sıcak nemli havayı barındırmaz ve pişik oluşumuna sebep olan nedenleri azaltır. Erkek çocuklarda fertility/sperm üretim yetisinde olumsuz etki yapmaz. Özel TPE patentli modelimiz sayesinde bebeğinizin midesine alttan basınç yaparak, özellikle beslenme sonrası reflü’ye neden olmaz. Bebeklerin bezden 3 ila 6 ay daha önce kurtulmalarına yardımcı olur. Kanserojen etkisi bulunan, alerji, astım, cilt tahrişi gibi bir takım hastalıklara neden olan TBT, Dioxin, Sodyum Polyacrylate Emici Jel, PVC ve parfüm içermemektedir.

BabyNEO Yıkanabilir Bebek Bezleri bebeğiniz kadar çevre açısından da çok sağlıklıdır. Üretiminde çok daha az enerji ve daha az geri dönüşümü olmayan kaynaklar kullanılmakta, çok daha az geri dönüşümü olmayan atık su ve katı atık oluşturmaktadır. Doğada yüzyıllarca kaybolmayacak atık oluşturmaz.

Bu Yeni Nesil bezleri ister bebeğiniz ilk doğduğu andan itibaren normal bir bebek bez gibi kullanabilir, isterseniz ilerleyen dönemlerde alıştırma külodu olarak kullanabilirsiniz.
Ürünlerimizde kullanılan her malzemenin Öko-Tex 100 Standardı'nın özellikle bebek ürünlerine verilen Class 1 belgesi bulunmaktadır.